Úvodní Partneři


Partneři

 

Jsme odborníci na podlahové krytiny a tak si umíme vybrat ty nejlepší výrobce, které se v této oblasti nabízejí. Proto v našem e-shopu můžete vybírat podlahy i koberce od výrobců, kteří mají jméno ve světě a jejich výrobky jsou prvotřídně zpracované a design odpovídá aktuálním trendům. Takové podlahové krytiny jsou nejen funkční, ale také dodají prostoru atmosféru.

Associated Weavers 

V našem e-shopu najdete podlahy od renomovaných výrobců, mezi které jednoznačně patří belgická společnost Associated Weavers (AW). Koberce od této značky jsou vyhlášené pro své vzory, barvy  a dekory, které vždy odpovídají tradičním klasikám i nejnovějším trendům. Zároveň nezapomínají na inovace a k výrobě využívají moderní technologie, což se projevuje na kvalitě koberců Associated Weavers.

Edel

Edel patří k výrobcům s dlouholetou tradicí, kteří si zajišťují celý výrobní proces od výroby vlákna až po finální nanesení rubové úpravy. Koberce Edel myslí na naši planetu a používá jako podkladový materiál Ceneva®, který nejen že zlepšuje vlastnosti koberce, ale také je šetrný k životnímu prostředí.

Earthwerks  

Earthwerks je americká firma, která se řadí mezi celosvětově uznávané výrobce vinylových podlah. Svou pověst získala díky výrobkům vysoké kvality a možností výběru z nejrůznějších designů, které dokonale imitují přírodní materiály nebo odpovídají aktuálním trendům. Vinylové podlahy Earthwerks se prodávají v podobě klasických lamel nebo čtverců. Mohou se lepit, volně pokládat nebo využít zámkového systému.

Pokládka podlahy i s úklidem

V rámci služby pokládka podlahových krytin spolupracujeme s partnery, kteří se orientují na úklid, úklidové prostředky a také na stěhování. Spolu s jejich pomocí tak dokážeme podlahu nejen položit, ale také odstranit vzniklé nečistoty a připravit tak prostor k okamžitému používání. 

uklizenoshop.cz - úklidové prostředky

uklizenozavas.cz - spolehlivá úklidová firma v Plzni

stehujemezavas.cz - stěhovací služba Plzeň

[Přeskočit navigaci]

nevíte si rady s výběrem

Novinky

Velký letní výprodej začíná

01.09.2017

Nepropásněte výprodej skladových zásob za bezkonkurenční ceny.

detail novinky

Nové moderní dekory PVC

01.08.2017

Přinášíme vám nové kolekce PVC podlah Tarkett. Každý rok přidává tato firma do svého sortimentu nové designy, aby rozšířila svou nabídku skutečně pro všechny a zůstala v čele módních trendů.

detail novinky