Úvodní Partneři


Partneři

 

Jsme odborníci na podlahové krytiny a tak si umíme vybrat ty nejlepší výrobce, které se v této oblasti nabízejí. Proto v našem e-shopu můžete vybírat podlahy i koberce od výrobců, kteří mají jméno ve světě a jejich výrobky jsou prvotřídně zpracované a design odpovídá aktuálním trendům. Takové podlahové krytiny jsou nejen funkční, ale také dodají prostoru atmosféru.

Associated Weavers 

V našem e-shopu najdete podlahy od renomovaných výrobců, mezi které jednoznačně patří belgická společnost Associated Weavers (AW). Koberce od této značky jsou vyhlášené pro své vzory, barvy  a dekory, které vždy odpovídají tradičním klasikám i nejnovějším trendům. Zároveň nezapomínají na inovace a k výrobě využívají moderní technologie, což se projevuje na kvalitě koberců Associated Weavers.

Edel

Edel patří k výrobcům s dlouholetou tradicí, kteří si zajišťují celý výrobní proces od výroby vlákna až po finální nanesení rubové úpravy. Koberce Edel myslí na naši planetu a používá jako podkladový materiál Ceneva®, který nejen že zlepšuje vlastnosti koberce, ale také je šetrný k životnímu prostředí.

Earthwerks  

Earthwerks je americká firma, která se řadí mezi celosvětově uznávané výrobce vinylových podlah. Svou pověst získala díky výrobkům vysoké kvality a možností výběru z nejrůznějších designů, které dokonale imitují přírodní materiály nebo odpovídají aktuálním trendům. Vinylové podlahy Earthwerks se prodávají v podobě klasických lamel nebo čtverců. Mohou se lepit, volně pokládat nebo využít zámkového systému.

Pokládka podlahy i s úklidem

V rámci služby pokládka podlahových krytin spolupracujeme s partnery, kteří se orientují na úklid, úklidové prostředky a také na stěhování. Spolu s jejich pomocí tak dokážeme podlahu nejen položit, ale také odstranit vzniklé nečistoty a připravit tak prostor k okamžitému používání. 

uklizenoshop.cz - úklidové prostředky

uklizenozavas.cz - spolehlivá úklidová firma v Plzni

stehujemezavas.cz - stěhovací služba Plzeň

[Přeskočit navigaci]

nevíte si rady s výběrem

Novinky

Zátěžové koberce nejen pro hotely a kanceláře

28.02.2019

Zátěžové koberce se nemusíte bát položit v chodbě, kanceláři, prodejně, hotelu ani restauraci.

detail novinky

Jaro už klepe na dveře

22.02.2019

Připravte se na jaro a doplňte balkony, terasy a dětská hřiště o stále zelený umělý travní koberec.
Umělá tráva je stále více oblíbená a tak neváhejte a objednejte si ji v našem eshopu za bezkonkurenční ceny.

detail novinky