Úvodní Podlahy Do chodby


Podlahy do chodby

Mnoho lidí vybírá pečlivě podlahovou krytinu do všech místností, ale předsíň často podceňují, neboť ji považují pouze za místo na odkládání bund, kabátů a bot. Na výběr podlahy byste se měli opravdu soustředit, protože se jedná o velice zatěžovaný prostor, který vyžaduje vysoce odolnou podlahu proti mechanickému poškození.

Než se však pustíte do výběru, každý by si měl uvědomit, že každá předsíň je jiná. Přihlížejte tedy k následujícímu - jaké prostory chodba spojuje, kdo a kdy ji užívá.

Co by měla podlaha do předsíně splňovat?

Podlaha ve vstupní chodbě je nesmírně vytížená, protože po ní při vcházení do interiéru neustále šlapeme v botách. Podlahová krytina je tak velmi zatížena, zejména v zimním období, kdy se k různým nečistotám na botách přidává sníh, voda a tedy i vlhkost. Zapamatujte si tedy, že podlaha do chody musí být skutečně kvalitní a na základě toho je třeba vybírat.

Kromě vysoké odolnosti je rovněž nutné, aby byla estetická a perfektně svým vzhledem doplňovala přítomný nábytek, stěny a další ostatní zařízení.

Jaké typy podlah lze do chodby použít?

Mezi nejvhodnější podlahové krytiny patří díky svým vlastnostem dlažba, kámen, linoleum či koberec. Dlažba je oblíbená, ale mezi její nevýhody patří chladný povrch a fakt, že nekoresponduje s krytinami v ostatních částech interiéru.

    

Vinylová podlaha

Vinyl je materiál, který je vyrobený na bázi PVC a k výrobě se používá navíc ohnivzdorný a protiskluzový materiál. Oproti klasickému PVC je vinyl velice tvrdý a neohebný. Jeho hlavní výhodou je také vysoká odolnost. Odolává nárazu, poškrábání, skvrnám, propálení či UV záření, aniž by došlo ke změně jeho barvy. U vinylové podlahy tedy nemusíte mít žádný strach, když vám na zem něco spadne.

Gerflor Creation 30 clic cementine Denim 0864

Vinylová podlaha Creation 30 clic je určena pro volnou pokládku....

954 Kč/m²

(s DPH)

Detail

Gerflor Creation 30 clic riverside 0436

Vinylová podlaha Creation 30 clic je určena pro volnou pokládku....

954 Kč/m²

(s DPH)

Detail

Gerflor Creation 30 clic Cementine Buckskin 0865

Vinylová podlaha Creation 30 clic je určena pro volnou pokládku....

954 Kč/m²

(s DPH)

Detail

Přírodní linoleum

Jedná se o materiál, který má dobrou mechanickou odolnost, barevnou stálost a je velice jednoduchý na údržbu. Díky těmto vlastnostem je přírodní linoleum velice dobrou volbou do předsíně. Co se týče vzhledu, dnes se vyrábí taková linolea, která některé materiály zdařile imitují. Materiál navíc nijak neskřípe a jeho pokládka je oproti dlažbě nesrovnatelně snazší.

   

Nebojte se zeptat

Pokud si nevíte rady, jakou podlahovou krytinu do vaší chodby vybrat, pak se obraťte na nás a my vám velice rádi pomůžeme. Díky našim znalostem a vašim požadavkům jsme schopni vybrat ideální podlahu, která bude nejen praktická, ale zároveň perfektně doplní váš vstup do celého bytu.

Vedle prodeje podlah provádíme veškeré podlahářské práce související s přípravou podkladu a samotnou pokládkou podlah.

Telefon: +420 725 044 849

[Přeskočit navigaci]

nevíte si rady s výběrem

Novinky

PVC na filcovém podkladu

08.04.2019

Už žádné studené nohy a hlučný krok. Rozlučte se s chladnou podladou, hlučnými kroky a nerovnostmi. PVC na filcovém podkladu vše vyřeší. Zjistěte víc.

detail novinky

Velikonoce už klepou na dveře

29.03.2019

Připravte se na novou sezónu a doplňte balkony, terasy a dětská hřiště o stále zelený umělý travní koberec.
Umělá tráva je stále více oblíbená a tak neváhejte a objednejte si ji v našem eshopu za bezkonkurenční ceny.

detail novinky