Úvodní Pokládka Pokládka koberců


Pokládka koberců

Pokládka podlahových krytinVýhodou koberců všech typů je to, že v každé místnosti, kam je položíte, dokážou vykouzlit útulnou atmosféru a navodit pocit tepla. Koberce také umí účinně tlumit zvuky, jsou měkké, díky čemuž příznivě působí na klouby, a pokud rádi chodíte bosi, nohy vás od nich nikdy studit nebudou, protože také dokážou dobře izolovat.

Pokládka koberce

V naší nabídce naleznete široký výběr různých typů koberců. Celá pokládka koberce není vůbec náročná a většinou trvá několik desítek minut. Pokud jste však nikdy koberec nepokládali a netroufáte si na to, pak se obraťte na AMADEO podlahy. Naši zaměstnanci mají s pokládkou mnohaleté zkušenosti, takže vám koberec položí velice rychle, profesionálně a kvalitně.

Vyberte si tedy například koberec v metráži a pokládku i s přesným řezáním necháte na nás. Rádi vám také poradíme s přesnými rozměry, které potřebujete na danou místnost. 

Máme zkušenosti

S pokládkou podlahových krytin máme bohaté zkušenosti. Realizujeme zakázky jak pro domácnosti, tak i velké komerční objekty. Pokud vás naše služby zaujaly, neváhejte nás kontaktovat. Ceník pokládky koberců zasíláme na vyžádání. Cena pokládky vašeho nového koberce záleží vždy na konkrétní zakázce.

Na pokládku koberce se můžete nezávazně dotázat přímo při nákupu v košíku!

Dotaz

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.

 

[Přeskočit navigaci]

nevíte si rady s výběrem

Novinky

Nové moderní dekory PVC

19.06.2017

Přinášíme vám nové kolekce PVC podlah Tarkett. Každý rok přidává tato firma do svého sortimentu nové designy, aby rozšířila svou nabídku skutečně pro všechny a zůstala v čele módních trendů.

detail novinky

Probuďte dětskou fantazii

14.06.2017

Udělejte svým dětem dětský pokojíček, na který nikdy nezapomenou.

detail novinky