Úvodní Pokládka Pokládka koberců


Pokládka koberců

Pokládka podlahových krytinKoberce v každé místnosti dokážou vykouzlit útulnou atmosféru a navodit pocit tepla. Umí také účinně tlumit zvuky, jsou měkké, díky čemuž příznivě působí na klouby, a pokud rádi chodíte bosi, nohy vás od nich nikdy studit nebudou díky dobré izolaciProhlédněte si naše reference koberců.

Pokládka koberce

V naší nabídce naleznete široký výběr různých typů koberců. Celá pokládka koberce není vůbec náročná a většinou trvá několik desítek minut. Pokud jste však nikdy koberec nepokládali a netroufáte si na to, obraťte na AMADEO podlahy. Naši zaměstnanci mají s pokládkou mnohaleté zkušenosti, takže vám koberec položí velice rychle, profesionálně a kvalitně.

Vyberte si tedy například koberec v metráži a pokládku i s přesným řezáním nechte na nás. Rádi vám také poradíme s přesnými rozměry, které potřebujete na danou místnost.

Máme zkušenosti

S pokládkou podlahových krytin máme bohaté zkušenosti. Realizujeme zakázky jak pro domácnosti, tak i velké komerční objekty. Pokud vás naše služby zaujaly, neváhejte nás kontaktovat. Ceník pokládky koberců zasíláme na vyžádání. Cena pokládky vašeho nového koberce záleží vždy na konkrétní zakázce.

Na pokládku koberce se můžete nezávazně dotázat přímo při nákupu v košíku!

Dotaz

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.

 

[Přeskočit navigaci]

nevíte si rady s výběrem

Novinky

Lednová sleva 10 % na všechno

04.01.2018

Pozor, pozor sleva 10 % na všechno

detail novinky

Tip na vánoční dárky

18.12.2017

Lámete si hlavu s výběrem vánočních dárků? Zkuste kusový koberec. Vybrali jsme pro Vás ty nejžádanější.

detail novinky