Úvodní Pokládka Pokládka PVC a vinylové podlahy


Pokládka PVC a vinylové podlahy

Pokládka podlahových krytinPVC podlahy jsou populární díky svému atraktivnímu vzhledu přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen nebo korek. Nejoblíbenějšími vzory jsou imitace starých prkenných podlah nebo rustikální dlažby. V naší nabídce najdete celou řadu kvalitních plovoucích PVC podlah, které jsou určeny pro univerzální použití.

Požadavky na pokládku PVC a vinylové podlahy

Pokládka linolea není nijak náročná. Díly se nejčastěji lepí přímo k podkladové vrstvě. Pokládku podlahy je nutné provést na opravdu čistý a rovný povrch, za pomoci kvalitního lepidla, které je určené přímo pro PVC. S vyrovnáním podkladu i samotnou pokládkou vám rádi pomůžeme. Naši zkušení zaměstnanci vám položí PVC podlahu rychle a bez jediného hrbolku.

Pokládka vinylové podlahy není nikterak složitá, avšak je důležité dodržet postup podle zvoleného typu krytiny - klasické lepené vinylové dílce, plovoucí vinylová podlaha nebo samolepicí vinylová podlaha. Opět je nutné, aby byl podklad před položením podlahy zbaven veškerých nečistot a nerovností. Prohlédněte si naše reference realizovaných podlah.

Na pokládku PVC se můžete nezávazně dotázat přímo při nákupu v košíku! 

Dotaz

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.

[Přeskočit navigaci]

nevíte si rady s výběrem

Novinky

Velký letní výprodej začíná

01.09.2017

Nepropásněte výprodej skladových zásob za bezkonkurenční ceny.

detail novinky

Nové moderní dekory PVC

01.08.2017

Přinášíme vám nové kolekce PVC podlah Tarkett. Každý rok přidává tato firma do svého sortimentu nové designy, aby rozšířila svou nabídku skutečně pro všechny a zůstala v čele módních trendů.

detail novinky