Úvodní Pokládka Pokládka PVC a vinylové podlahy


Pokládka PVC a vinylové podlahy

Pokládka podlahových krytinPVC podlahy jsou populární díky svému atraktivnímu vzhledu přírodních materiálů, jako je dřevo, kámen nebo korek. Nejoblíbenějšími vzory jsou imitace starých prkenných podlah nebo rustikální dlažby. V naší nabídce najdete celou řadu kvalitních plovoucích PVC podlah, které jsou určeny pro univerzální použití.

Požadavky na pokládku PVC a vinylové podlahy

Pokládka linolea není nijak náročná. Díly se nejčastěji lepí přímo k podkladové vrstvě. Pokládku podlahy je nutné provést na opravdu čistý a rovný povrch, za pomoci kvalitního lepidla, které je určené přímo pro PVC. S vyrovnáním podkladu i samotnou pokládkou vám rádi pomůžeme. Naši zkušení zaměstnanci vám položí PVC podlahu rychle a bez jediného hrbolku.

Pokládka vinylové podlahy není nikterak složitá, avšak je důležité dodržet postup podle zvoleného typu krytiny - klasické lepené vinylové dílce, plovoucí vinylová podlaha nebo samolepicí vinylová podlaha. Opět je nutné, aby byl podklad před položením podlahy zbaven veškerých nečistot a nerovností. Prohlédněte si naše reference realizovaných podlah.

Na pokládku PVC se můžete nezávazně dotázat přímo při nákupu v košíku! 

Dotaz

Potřebujete poradit? Nevíte si rady s výběrem? Zodpovíme jakýkoliv dotaz. Kontaktujte nás prosím.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na váš dotaz. Děkujeme.

[Přeskočit navigaci]

nevíte si rady s výběrem

Novinky

Nové kusové koberce z Indie

13.11.2017

Chcete do svého interiéru něco neobvyklého, co upoutá každého pozornost? Pak si prohlédněte ručně tkané kusové koberce z Indie, které jsou skvělým interiérovým doplňkem. Tyto vlněné kusovky jsou vyrobeny z kvalitní 100% vlny, která je velmi příjemná na dotek i došlap. Vyberte si z naší nabídky, na výběr jsou koberce v mnoha vzorech a designech.

detail novinky

Podlahové lišty za jedinečné ceny

12.10.2017

Vybrali jsme pro vás nejoblíbenější barvy IZZI lišt.

detail novinky